Teisminis išieškojimas

Vienaskola.lt ruošia visų rūšių procesinius dokumentus teismui dėl skolų priteisimo. Dokumentus pateikiame teismui, dalyvaujame visame skolos priteisimo ir išieškojimo procese. Bendradarbiaujame su antstoliais ir nuolat informuojame klientus apie bylos vykdymo eigą.

Procesinių dokumentų ruošimas
Nepavykus norimų rezultatų pasiekti ikiteisminėmis priemonėmis, klientams teikiamos rekomendacijos skolas išieškoti teisminiu keliu. Esant kliento pageidavimui, Vienaskola.lt siūlo procesinių dokumentų ruošimo paslaugas. Klientams, pasirašiusiems ikiteisminio skolų išieškojimo sutartis, dokumentų ruošimo paslaugoms taikomos nuolaidos.

Atstovavimas teismo procese
Pagal atskirą susitarimą su Vienaskola.lt, klientus teisme gali atstovauti įstaigos partneriai advokatai ir advokatų padėjėjai.

Bendradarbiavimas su antstoliais
Vykdomuosius dokumentus perdavus priverstiniam išieškojimui, Vienaskola.lt bendradarbiauja su antstolių kontoromis ir nuolat stebi išieškojimo procesą. Kartą per mėnesį siunčiamos ataskaitos klientui apie skolos bylos eigą ir atliktus veiksmus išieškant skolas.

Papildoma informacija

Vienaskola.lt 2019 metais įregistruota Asmens duomenų valdytoju valstybės registre.

Vienaskola.lt skolų išieškojimą vykdo visoje Lietuvoje ir per partnerius užsienyje.

Įstaiga sėkmingai bendradarbiauja ir siūlo bendradarbiauti administruojant skolas ir ruošiant dokumentus komunalinėms įmonėms, advokatų kontoroms, saugos tarnyboms, namų ir kitų susivienijimų bendrijoms. Partneriams taikome dideles nuolaidas.